وصیت نامه شهید ذکریا رحیم زاده

وصیت نامه شهید ذکریا رحیم زاده

دسته ها : ذکریا (اصغر) رحیم زاده, رودسر, شهداي استان گيلان | تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ | بازدید : 610 | کد خبر: 497

در فرازی از وصیت نامه شهید آمده است : ای مردم حزب الله. ای امت شهید پرور . اگر دوست دارید آبرومندانه زندگی کنید ! اگر می خواهید با عشق به خدا و ائمة اطهار علیه السلام زندگی کنید ! اگر دوست دارید با مردانگی زندگی کنید پیوسته باید پشتیبان انقلاب اسلامی به رهبری امام عزیز باشید که تنها در این صورت دنیا و آخرت خوبی در پیش دارید . متوجه باشید که اصل ولایت فقیه را فراموش نکنید . ای انسانها ! به خود آیید .

هر حیوان و انسانی تولد و مرگی دارد . این ولادتها هیچگونه امتیازی ندارد . همه این تولد را دارند و دنبال این تولد هم یک مرگ هست . تنها یک نوع تولد داریم که مرگ ندارد . تنها یک نوع تولد داریم که در همه نیست ! این نوع تولد ، تولد شخصیت انسان است . این نوع تولد فقط ویژه شهید است . آری شهید با شهادت خود ، تولدی تازه پیدا می کند که مرگ ندارد .

در نهایت همانگونه که اعتقاد داشت ، پیکارهای بی امان او با شب گستران و سپید کُشان باعث شد که تولدی تازه و بی مرگ پیدا کند ، چرا که سرانجام در تاریخ 4/4/66 بود که در منطقة ماووت عراق پس از 28 سال هجران به وصال رسید و آسمانی گشت .

«برگرفته از کتاب با امیران دلها»

قسمتی دیگر از وصیتنانه شهید :

ای برادران نگذارید اسلحه ای که دارم در گوشه ای بیفتد و خراب شود آن را بردارید و مبارزه را ادامه دهید تا پیروز شوید.

برچسب ها:

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن و پیام شما:

آخرین اخبار

سومین جشنواره ملی فانوس برگزار می شود کشف ۱۰۲۵ مدخل برای دانشنامه دفاع مقدس گیلان مراسم ارتحال امام خمینی(ره) امسال ۱۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد دوم اردیبهشت؛ سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی | سپاهی از جنس مردم ارسال چهارمین مرحله کمک‌های مردمی سپاه قدس گیلان به مناطق سیل‌زده سلام بر مهدی(ع)، خورشید جان ها و امید انسان ها مراسم سالگرد شهید مدافع حرم “سعید مسافر” در رشت برگزار شد + تصاویر شهید سید حسین سید پور شهید اسفندیار قره خانی آغاز مراسم بزرگداشت روز ارتش در رشت سومین سالگرد شهید مدافع حرم سعید مسافر برگزار می شود ۲۹ فروردین؛ بزرگداشت حماسه آفرینی‌های دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران فراخوان سومین جشنواره ملی فانوس همزمان با سراسر کشور در گیلان مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید ستاد کنگره شهدای گیلان برگزار شد جوانان را بشارت ده خدا از نسل پیغمبر برای جانفشانی بر جوانان رهبر آورده! برپایی بیمارستان صحرایی نیروی دریایی ارتش در مناطق سیل زده گلستان اسناد ۴۰۰۰ ایثارگر گیلانی دفاع مقدس جمع‌آوری شد‌ پنجمین یادواره شهدای شیمیایی گیلان برگزار می شود سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم جمال رضی برگزار شد فرمانده مرزبانی گیلان: پایبندی به راه شهدا در راس امور قرار گیرد
8000Ghahraman.IR